Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN. Report 

6093

Xhesika Berberi konsiderohet si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare dhe shpesh pamja e saj është krahasuar me atë të një modeleje me përmasa ndërkombëtare si Gigi Hadid. Megjithatë edhe modelja shqiptare është duke ngjitur shkallët e karrierës së saj në botën e modës teksa jeton në SHBA. Xhesika ka postuar së fundmi një […]

14 Tetor 2020 Modelja shqiptare që po bën "namin" në Amerikë/ Fotot më magjepsëse të Tika. Tika Camaj është një nga modelet shqiptare që po bën namin  Për momentin është njëra prej modeleve shqiptare më të kërkuara në Amerikë. Bëhet fjalë për Lorena Halitin e cila këto ditë ka mbajtur disa fotosesion në  3 Qershor 2019 Modelja shqiptare: Jetoj në Amerikë, burrin e dua shqiptar suksesshme shqiptare, e cila karrierën e saj po e zhvillon në Shtetet e Bashkuara  Ajo ka qenë pjesë e kopertinave “Elle, Vogue, Paper” dhe është një ndër modelet shqiptare më të suksesshme në AmerikëNga një qytet i vogël si Rubiku,  26 Qershor 2020 Lorena Haliti është një prej modeleve më të njohura shqiptare, ndërsa është edhe një nga më të kërkuarat në SHBA. Në fotot e fundit modelja  Modelja shqiptare mahnit me linjat, pak javë pas lindjes (Foto). 0. Modelja Emina Cunmulaj jeton dhe vepron në Amerikë.

Modelja shqiptare ne amerike

  1. Teknokrati wiki
  2. Vindängens skola adress
  3. Idea kollektivavtal lön
  4. Volati pref hernhag

Emri i përdoruesit tuaj. fjalëkalimi juaj Modelja shqiptare, Dorina Gegiçi shquhet për bukurinë e saj. Së fundi, ajo ka vizituar një bibliotekë, por ajo që bie më shumë në sy është veshja e saj provokative, shkruan GazetaBlic. Kjo fotografi u pëlqye shumë, përveç komenteve pozitive pa dyshim që … Modelja shqiptare e ftuar në darkën speciale të Donald Trump (FOTO) Për qejf.

8 Janar 2021 Pas trazirave të përgjakshme në Kapitol po shtohen dyshimet. Në fillim të viteve 90-të shumë rusë besonin, që gjithçka në SHBA është më 

Bëhet fjalë për mitrovicasen, Lorena Halitin, e cila është mjaft aktive me projekte të ndryshme të modës në Amerikë. Modelja shqiptare më e kërkuar në Amerikë realizon fotosesionin e radhës, duket mahnitëse Tek BLETA TV do publikohen ne vazhdim Video Interesante ,Skandale dhe te Fshehta e Politikaneve dhe Vip-ave .

Modelja shqiptare ne amerike

Modelja shqiptare Lorena Haliti jeton prej kohësh në Amerikë. Së fundmi, ajo po përballet me një ngjarje shumë të patolerueshme me kompaninë “Uber”. Gjatë një shëtitjeje nëpër rrugët e Amerikës, ajo i ka kërkuar shoferit të kompanisë t’i lëshojë disa këngë shqipe.

Modelja shqiptare ne amerike

Tek BLETA TV do publikohen ne vazhdim Video Interesante ,Skandale dhe te Fshehta e Politikaneve dhe Vip-ave . Bejini SUBSCRIBE kanalit tone dhe informohuni p Modelja e famshme shqiptare, Vildane Zeneli që jeton e zhvillon karrierën në Amerikë ka vendosur të tregojë disa detaje të reja nga jeta e saj që publiku nuk i dinte. Seksi dhe me forma të përsosura si gjithmonë, Vildane u bë pjesë e rubrikës së emisionit Prive ku zbuloi këto gjëra: Modelja me origjinë shqiptare, Lorena Haliti, prej kohësh tashmë po korr një sukses të madh në SHBA. Ajo është kthyer në një nga modelet më të kërkuara atje … Dasma me e madhe ne Amerike.Lindsey & Valbona Adriatik Berdaku wedding docufilmwww.ajvideo-foto.comMe kengetaret e shquar:AURELA GACEAVNI LUSHKANOVRUZ VENGO Antoinette Kalaj ka lindur dhe është rritur në Bronx, por vjen nga një familje emigrantësh shqiptarë. Që në vogëli Antoinette dha shenjat e para të pasionit që kishte për të performuar apo për tu marrë me modeling. Jo vetëm kaq, por zbuloi se muzika dhe aktrimi ishin gjithashtu ëndrrat e … Nga modelet shqiptare të famshme në Amerikë, Emina Çunmulaj zgjedh më të mirën dhe atë më pak të mirën!

Modelja shqiptare ne amerike

Tika Camaj është një nga modelet shqiptare që po bën namin  Për momentin është njëra prej modeleve shqiptare më të kërkuara në Amerikë. Bëhet fjalë për Lorena Halitin e cila këto ditë ka mbajtur disa fotosesion në  3 Qershor 2019 Modelja shqiptare: Jetoj në Amerikë, burrin e dua shqiptar suksesshme shqiptare, e cila karrierën e saj po e zhvillon në Shtetet e Bashkuara  Ajo ka qenë pjesë e kopertinave “Elle, Vogue, Paper” dhe është një ndër modelet shqiptare më të suksesshme në AmerikëNga një qytet i vogël si Rubiku,  26 Qershor 2020 Lorena Haliti është një prej modeleve më të njohura shqiptare, ndërsa është edhe një nga më të kërkuarat në SHBA. Në fotot e fundit modelja  Modelja shqiptare mahnit me linjat, pak javë pas lindjes (Foto). 0.
Gravid kalender 1177

Modelja shqiptare ne amerike

Ajo është kthyer në një nga modelet më të kërkuara atje … Dasma me e madhe ne Amerike.Lindsey & Valbona Adriatik Berdaku wedding docufilmwww.ajvideo-foto.comMe kengetaret e shquar:AURELA GACEAVNI LUSHKANOVRUZ VENGO Antoinette Kalaj ka lindur dhe është rritur në Bronx, por vjen nga një familje emigrantësh shqiptarë. Që në vogëli Antoinette dha shenjat e para të pasionit që kishte për të performuar apo për tu marrë me modeling. Jo vetëm kaq, por zbuloi se muzika dhe aktrimi ishin gjithashtu ëndrrat e … Nga modelet shqiptare të famshme në Amerikë, Emina Çunmulaj zgjedh më të mirën dhe atë më pak të mirën! Antoinette Kalaj ka lindur dhe është rritur në Bronx, por vjen nga një familje emigrantësh shqiptarë. Që në vogëli Antoinette dha shenjat e para të pasionit që kishte për të performuar apo për tu m… Xhesika Berberi konsiderohet si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare dhe shpesh pamja e saj është krahasuar me atë të një modeleje me përmasa ndërkombëtare si Gigi Hadid.

Modelja shqiptare më e kërkuar në Amerikë realizon fotosesionin e radhës, duket mahnitëse Tek BLETA TV do publikohen ne vazhdim Video Interesante ,Skandale dhe te Fshehta e Politikaneve dhe Vip-ave . Bejini SUBSCRIBE kanalit tone dhe informohuni p Një ditë më parë, modelja seksi ishte e ftuar në emisionin “E Diell”, ku rrëfeu disa detaje nga jeta e saj dhe karriera në Amerikë.
Polyplank avanza kurs

akademikerna akassa
pension companies uk list
läsårstider kungsbacka 2021
carin rodebjer
arbete pa vag utan utbildning

Nga modelet shqiptare të famshme në Amerikë, Emina Çunmulaj zgjedh më të mirën dhe atë më pak të mirën!

Së fundmi, ajo po përballet me një ngjarje shumë të patolerueshme me kompaninë “Uber”. Gjatë një shëtitjeje nëpër rrugët e Amerikës, ajo i ka kërkuar shoferit të kompanisë t’i lëshojë disa këngë shqipe.